Melgo.pl

TELEBIM

Telebim to najwyższej klasa urządzenie służących do przekazu informacji dla szerokiego grona odbiorców. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED jest to jedyna technologia, która pozwala na emisję obrazu wysokiej jakości przy zachowaniu doskonałej widoczności w dowolnych warunkach atmosferycznych. Tylko ta technologia pozwala pokonać oświetlenie słoneczne co czyni telebim doskonale widoczny w świetle dziennym.
Reklama na telebimie to nieograniczone możliwości kreacji, pełna kolorystyka, duże kontrasty a przede wszystkim dynamika obrazu pozwala na zastosowanie bardzo kreatywnego przekazu reklamowego. Telebim pozwalają na zastosowanie dowolnej animacji, prezentacji oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklama na Telebimie nie tylko szybko i skutecznie dociera do potencjalnych klientów, ale również  koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe.

SKUTECZNOŚĆ

Reklama na telebimach LED to najbardziej efektywna forma reklamy zewnętrznej typu outdoor. Badania dowodzą, że ruchomy obraz jest ośmiokrotnie lepiej zapamiętywany niż zwykły obraz, dynamiczny ruch przyciąga uwagę i utrwala się o wiele bardziej niż nieruchomy tekst, czy nawet komunikaty dźwiękowe. W zakresie reklamy kluczowym czynnikiem jest możliwość dotarcia z przekazem do odbiorcy - billboardów są dziesiątki na każdej ulicy, telebimy mają w porównaniu z nimi nieporównywalnie większą skuteczność.
Według badań MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY 9 na 10 osób zwraca uwagę na reklamę świetlną emitowaną na ekranach LED, z czego aż 87% badanych potrafiło odtworzyć zapamiętany obraz ruchomy (ekran LED), podczas gdy obraz statyczny (zwykły billboard) tylko 26%.
Badania przeprowadzone przez międzynarodową organizację Point of Purchase Advertising Institute wykazały około 80% wzrost sprzedaży produktów, które do swojej promocji wykorzystywały reklamę z użyciem dynamicznego obrazu.

ZALETY

- skuteczne i masowe dotarcie z informacją do potencjalnych klientów.
- wyjątkowo atrakcyjna i nowoczesna technika prezentacji
- zastosowanie kolorystyki, kontrastów oraz wizualnych efektów świetlnych przykuwa uwagę co wpływa na zapamiętywanie treści przekazu.
- wysoka rozdzielczość ekranu, gwarantująca jakość i czytelność reklamy
- podniesienie prestiżu marki, rozpoznawalność marki lub produktu
- możliwość aktualizacji informacji w czasie trwania kampanii
- doskonale wspomaga kampanię telewizyjną, radiową oraz prasową

JAK ZAPLANOWAĆ KAMPANIĘ REKLAMOWĄ

Jeżeli Twoja firma jest już znana na rynku, powinno zależeć  Tobie na przypominaniu obecnym i potencjalnym Klientom o waszym istnieniu. Nie musisz robić tego intensywnie. Twoje logo i prosty komunikat docierający od czasu do czasu do Klienta w konfrontacji z wcześniejszą znajomością waszej marki pozostawi odpowiedni ślad w jego świadomości. Jeśli natomiast masz firmę wchodzącą na rynek, lub wprowadzasz nowy produkt, wówczas komunikat reklamowy należy przekazywać w sposób bardziej intensywny, tak aby potencjalny Klient co najmniej kilkakrotnie zapoznał się z komunikatem w krótkim czasie.

LOKALIZACJA

Telebim Centrum umieszczony jest w samym sercu miasta Tomaszowa Mazowieckiego, którym jest Plac Kościuszki
to tu znajduje się główny węzeł komunikacyjny począwszy od komunikacji miejskiej po komunikację
międzymiastową blisko i dalekobieżną, busy oraz postój taxi . Lokalizacja na placu Centrów Handlowych, restauracji, banków, całodobowych aptek i sklepów
oraz szkół niewymiernie podnosi skuteczność  naszego Telebimu. Przeprowadzone badania wykazują, żę przez plac Kościuszki tylko w ciągu jednej godziny szczytu przemieszcza się 7000-8000 pojazdów oraz migruje nawet 10 000 osób (nie tylko z Tomaszowa)

 


© MELGO 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie strony: